Holandia - różne prace extra bonusy !

Kategoria ogłoszenia : Holandia

Cena : Proszę o kontakt
Miasto : Augustów
Dodał : Gość

Treść ogłoszenia

Spędź Święta i Sylwestra w Holandii- zarób extra kasę na Nowy Rok!

Praca na 5 tygodni! Extra bonusy dla pracowników!

Oferujemy:

             pracę na min 5 tygodni

             bonus 250 € + zwrot za transport za przejazd do Holandii- 90€

             opiekę polskojęzycznego koordynatora

             zakwaterowanie, ubezpieczenie

             pomoc z zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii

Wymagania:

             Dyspozycyjność na min. 5 tygodni

             Zaangażowanie i motywacja do pracy

             Sprawność fizyczna

             Mile widziane prawo jazdy  i znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

             produkcja kompozycji kwiatowych, stroików

             sortowanie warzyw i owoców

             pakowanie odzieży i kosmetyków

             pakowanie produktów spożywczych

             inne prace magazynowe i produkcyjne

Prace przydzielane są w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata.

Zainteresowany extra kasą na święta?:

Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym oraz dopiskiem "oferta świąteczna”

Anna + 48  577 901 944,

Dominika:  + 48  570 901 033 , wyślemy do Ciebie szczegóły oferty.

mail job@klaverteam.com-  -

Kamila  tel. +48 570 901 414

KLAVER Sp. z o.o. ul. Gminna 131, Częstochowa KRAZ 18450

Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00